Apie mus

Meninė veikla – šokis, dailė, muzika, vaidyba – turi būti neatsiejama ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdyme, kadangi meninė veikla turtina vaizduotę, lavina mąstymą, kalbą, motoriką. Tuo pačiu plėtojami vaikų socialiniai bei komunikaciniai gebėjimai. Išgyvendamas kūrybinį džiaugsmą, vaikas gauna teigiamų emocijų, kurios palengvina vaiko bendravimą bei socializaciją, turi didelę reikšmę jo intelektinei ir socialinei raidai.

• Darželyje pamokėlių metu patyrusios pedagogės vaikams atskleidžia formų ir spalvų, judesių ir muzikos garsų pasaulio paslaptis.
  • Kūrybinė vaikų vaizduotė ugdoma meninėje veikloje pritaikant įvairias medžiagas, priemones bei technikas. Piešiant, lipdant, konstruojant, muzikuojant, dainuojant, vaidinant skatinama vaikų saviraiška, kūrybinis aktyvumas, išradingumas. Vaikui kuriant grožį, lavinamas jo estetinis pojūtis, jautrumas aplinkai, žmogui.
  • Vaikučiai darželyje „Mažylis“ ne tik žais ar užsiims menine veikla, bet ir pasiners į skaičių ir raidžių pasaulį, kad suvoktų jų reikšmę, taptų gabesni bei daugiau pasitikintys savimi, žengdami tolesniu tobulėjimo keliu.

Jūsų patogumui steigiamos nedidelės vaikų grupelės Šiaulių miesto centrinėje dalyje (Aušros al. 15a ir Vytauto 55a).