Priėmimas

Priėmimo į darželį sutartys pasirašomos atvykus iš anksto sutartu laiku.

Vaikas į priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupę priimamas sudarant dvišalę (tarp vieno iš tėvų (globėjų) ir Įstaigos direktorės ) ugdymo sutartį. Atvykstant pasirašyti sutarties reikalingi šie dokumentai:

Šiaulių miesto gyventojams:

• Vaiko gimimo liudijimo kopija arba asmens dokumento kopija;
  • Vaiko sveikatos pažymėjimas;
  • Pažyma apie asmens deklaruotą gyvenamąją vietą, kurioje vaiko ir vieno iš tėvų gyvenamoji vieta būtų deklaruota Šiaulių mieste. Pažyma reikalinga norint gauti 70 eur kompensaciją iš Šiaulių miesto savivaldybės.

Šiaulių rajono gyventojams:

• Vaiko gimimo liudijimo kopija arba asmens dokumento kopija;
  • Vaiko sveikatos pažymėjimas;
  • Deklaruotos gyvenamosios vietos pažyma;
  • Šiaulių rajono savivaldybės švietimo įstaigos pažyma apie vaiko įregistravimą eilėje lankyti įstaigą. Pažyma reikalinga norint gauti 70 eur kompensaciją iš Šiaulių rajono savivaldybės.

Priėmimo į darželį sutartys pasirašomos atvykus iš anksto sutartu laiku.

Vaikas į priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupę priimamas sudarant dvišalę (tarp vieno iš tėvų (globėjų) ir įstaigos direktorės) ugdymo sutartį.
Atvykstant pasirašyti sutarties reikalingi šie dokumentai:
  • vaiko gimimo liudijimo kopija arba asmens dokumento kopija;
  • vaiko sveikatos pažymėjimas.